Montaż i serwis klimatyzacji Warszawa - Arktik
Klimatyzacja Warszawa


Profesjonalne osuszanie budynków

Osuszanie - wynajem osuszaczy w Warszawie i okolicach

Firma Arktik oferuje wynajem nowoczesnych i bardzo skutecznych osuszaczy, które znajdują zastosowanie przy likwidacji wilgoci różnego pochodzenia. Zapewniamy fachową pomoc w doborze odpowiedniego urządzenia, które zapewni optymalne efekty w możliwie najkrótszym czasie. Jesteśmy przekonani, że wynajem zaawansowanych technologicznie urządzeń z naszej oferty będzie rozwiązaniem na miarę Państwa oczekiwań. Zapraszamy do współpracy.

Metoda osuszania

Nadmiar wilgoci może być usuwany z pomieszczeń na wiele sposobów. Niestety pomimo, że są powszechne, często okazują się nieefektywne lub wymagają wysokich nakładów finansowych związanych np. z ingerencją w powierzchnie lub dużym zapotrzebowaniem na moc grzewczą.
Nasza firma proponuje Państwu osuszanie pomieszczeń w oparciu o nieinwazyjną, skuteczną i oszczędną metodę kondensacyjną.
Polega ona na schłodzeniu powietrza poniżej punktu rosy, w konsekwencji powodując wykraplanie wilgoci oraz jej stopniową redukcję.
Punkt rosy określa wysokość temperatury przy której z powietrza o danej wilgotności oraz temperaturze wyjściowej, następuje wytrącanie kropel wody.

Dobór osuszacza

Dobór osuszacza powietrza jest uzależniony od takich czynników jak wielkość pomieszczenia, panujące w nim warunki (temperatura, wilgotność, zyski wilgotności)i rodzaj zastosowania. Odpowiednio dobrane urządzenie zapewnia uzyskanie optymalnego efektu w możliwie najkrótszym czasie.
Kompleksowa oferta naszej firmy obejmuje wynajem oraz dobór odpowiedniego urządzenia na podstawie sporządzonych pomiarów.
Jeśli chcą Państwo w szybki sposób dobrać odpowiednie urządzenie uwzględniając wymagany przepływ powietrza zachęcamy do kontaktu lub skorzystania ze specjalnego kalkulatora doboru.
Im większy przepływ powietrza, tym krótszy czas osuszania. Należy jednak pamiętać, że zbyt szybkie osuszanie może przyczynić się do zniszczeń powierzchni.

Proponujemy wynajem urządzenia, które znajdują zastosowanie przy:

  • osuszaniu budynków z wilgoci technologicznej (budowlanej) pojawiającej się w wyniki prac malarskich lub tynkarskich;
  • osuszaniu budynków po zalaniach;
  • osuszaniu posadzek przed położeniem paneli podłogowych lub parkietów;
  • likwidacji wilgoci różnego pochodzenia;

Przy wynajmie osuszaczy powyżej 5 dni na terenie Warszawy dostawa do klienta gratis!

Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby, gdzie zaproponujemy Państwu wysokiej jakości sprzęt. Wynajem tych urządzeń prowadzimy w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą.

Imię i nazwisko / Firma:

Telefon kontaktowy:

Adres email:

Treść zapytania:


Oferta klimatyzatorów:

Klimatyzatory typu split Klimatyzatory typu multisplit Klimatyzatory kasetonowe Klimatyzatory przypodłogowo-sufitowe Klimatyzatory okienne Klimatyzatory kanałowe
Zobacz pełną ofertę urządzeń klimatyzacyjnych.

P.H.U. ARKTIK Janusz Gomuliński

Borowe 30, 11-731 Sorkwity
NIP 742-178-96-84

Biuro techniczne Warszawa:

ul. Melcera 5, 02-495 Warszawa


Tel. 608 365 852
biuro@arktik.pl
ksiegowosc@arktik.pl

Dział handlowy klimatyzacji:

Wojciech Fortuna; fortuna@arktik.pl 784 725 990

Serwis:

Arkadiusz Żebrowski; serwis@arktik.pl 606 611 468
Robert Prywoznik;
Maciej Zboina; zboina@arktik.pl 791700039


 


Kliknij na mapę.