Pompy ciepła Ciechanów – sprzedaż, serwis i montaż – Arktik

zachęcamy do przeglądu szerokiej gamy produktów dostępnej w naszej ofercie urządzeń

Pompy ciepła – Ciechanów – ciepło dla domu – Arktik

Sprawdzone pompy ciepła? Tylko od Panasonic

Japoński koncern Panasonic to jeden z globalnych liderów sektora urządzeń grzewczych i chłodzących. Innowacyjne, przyjazne dla środowiska naturalnego i energooszczędne produkty, cieszą się ogromnym zaufaniem klientów na całym świecie. Sprawdźmy, które modele pomp ciepła są najbardziej cenione w branży i najlepiej sprawdzą się w standardowym gospodarstwie domowym.

Aquarea – pompy ciepła powietrze-woda

System Aquarea to kompleksowe rozwiązanie dla użytkowników, którzy poszukują urządzeń służących do ogrzewania i klimatyzowania pomieszczeń, oraz wytwarzania ciepłej wody użytkowej.

Dlaczego warto zdecydować się na pompę ciepła od Panasonic?

Nowoczesne pompy ciepła mają wiele zalet:

  • Bezpieczne dla środowiska naturalnego (w odróżnieniu od ogrzewania olejowego lub gazowego)
  • Dostosowane do współpracy z panelami słonecznymi
  • Kompatybilne z innymi systemami grzewczymi (CWU oraz ogrzewanie podłogowe)
  • Redukcja kosztów ogrzewania budynku (pompy ciepła mogą być podłączone do istniejącej instalacji)
  • Szeroka oferta producencka – możliwość swobodnego doboru mocy

Pompy ciepła – Ciechanów: które pompy od Panasonic wybrać?

Największym zainteresowaniem klientów cieszą się pompy ciepła powietrze-woda Aquarea T-CAP. Urządzenia odznaczają się wysoką sprawnością – funkcjonują nawet przy bardzo niskich temperaturach. Dużą zaletą systemów Aquarea jest mnogość wariantów urządzeń grzewczych. W zależności od potrzeb klient może wybrać pompy dedykowane do dużych, średnich lub małych pomieszczeń. W przypadku niewielkich gospodarstw domowych świetnie sprawdzi się pompa All In One wyposażona we wbudowany zbiornik ciepłej wody użytkowej o pojemności 200 litrów. Wszystkie elementy urządzeń wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co zapobiega rozwojowi procesów korozyjnych. Innymi popularnymi wariantami jest Monoblok – pojedyncza jednostka zewnętrzna przechowująca ciepłą wodę użytkową i dostarczająca wodę do ogrzewania i klimatyzowania pomieszczeń, oraz Split – dwuczęściowy system do przechowywania ciepłej wody i ogrzewania.

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą pomp cieplnych:

Pompy ciepła Panasonic

Pompy ciepła Aquarea posiadają wysoką wydajności nawet w temperaturze -20°C, co pozwala na dużą oszczędność energii. Są one w całości projektowane i produkowane przez firmę Panasonic.

więcej..

Pompa ciepła Hyundai

Pompy ciepła HYUNDAI SPLIT typu powietrze-woda to efektywne i energooszczędne urządzenie, które pochłania ciepło z otaczającego powietrza zewnętrznego na potrzeby centralnego ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej.

więcej..

Pompa Mitsubishi Heavy Industry Hydrolution

Pompy ciepła Hydrolution to kompletny nowoczesny system do ogrzewania i chłodzenia powietrza w pomieszczeniach oraz wytwarzania ciepłej wody użytkowej. Urządzenia te odzyskują „darmową” energię z powietrza zewnętrznego i wykorzystują ją, aby szybko i efektywnie uzyskać idealną temperaturę oraz ciepłą wodę użytkową.

więcej..