Pompy ciepła Mińsk Mazowiecki – serwis i montaż

zachęcamy do przeglądu szerokiej gamy produktów dostępnej w naszej ofercie urządzeń

Pompy ciepła – Mińsk Mazowiecki – ciepło dla domu – Arktik

Pompy ciepła od Mitsubishi – które wybrać?

Ekonomiczne gospodarowanie energią, dbałość o środowisko naturalne oraz komfortowa obsługa, to trzy podstawowe wymogi stawiane przed innowacyjnymi urządzeniami grzewczymi. Sprawdźmy, czy koncern Mitsubishi spełnia te wymogi i jak prezentuje się katalogowa oferta pomp ciepła od japońskiego producenta.

Mitsubishi Heavy Industry Hydrolution – nowoczesność

Pompa ciepła Mitsubishi Heavy Industry Hydrolution to innowacyjne rozwiązanie, które spełnia kilka funkcji:

  • zapewnia stały dostęp do ciepłej wody użytkowej,
  • pozwala efektywnie chłodzić pomieszczenia,
  • gwarantuje wysoki komfort cieplny wnętrz mieszkalnych.

Aby wytworzyć odpowiedni zapas ciepła, wykorzystuje „darmowe” ciepło pobrane z otoczenia. Dzięki zastosowaniu tego nowoczesnego rozwiązania nie tylko czynimy oszczędności na energii elektrycznej, ale też przyczyniamy się do poprawy stanu środowiska naturalnego (zmniejszenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery).

Pompy ciepła – Mińsk Mazowiecki: korzyści z zastosowania pomp Mitsubishi

Pompa ciepła Hydrolution to gwarancja niemal pięciokrotnie wyższej efektywności energetycznej w porównaniu do standardowych kotłów olejowych lub gazowych. Jej zintegrowana konstrukcja sprawia, że pozostaje wydajna nawet przy skrajnych temperaturach panujących na zewnątrz. Stosując dodatkową grzałkę elektryczną, temperatura ciepłej wody użytkowej może dochodzić do nawet 58 stopni Celsjusza.

Czy pompa Mitsubishi jest wydajna?

Zakres wydajności pomp z serii Hydrolution oscyluje w granicach od 2,28kW do 16,5kW, przy czym jednostka All in One zawiera 180 litrowy zbiornik ciepłej wody użytkowej, który z powodzeniem zaspokoi wszystkie potrzeby kilkuosobowej rodziny. W systemie Split zbiornik jest dużo większy i jego pojemność oscyluje w granicach od 300 do 500 litrów. W zależności od indywidualnych wymogów użytkownika wyposażenie dodatkowe może obejmować: grzałkę przepływową, zawory rewersyjne i wydłużające żywotność zasobnika.
Hydrolution to kompleksowy system grzewczy, którego wszystkie części eksploatacyjne są wykonane z najwyższej jakości materiałów zapewniających najwyższą trwałość.

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą pomp cieplnych:

Pompy ciepła Panasonic

Pompy ciepła Aquarea posiadają wysoką wydajności nawet w temperaturze -20°C, co pozwala na dużą oszczędność energii. Są one w całości projektowane i produkowane przez firmę Panasonic.

więcej..

Pompa ciepła Hyundai

Pompy ciepła HYUNDAI SPLIT typu powietrze-woda to efektywne i energooszczędne urządzenie, które pochłania ciepło z otaczającego powietrza zewnętrznego na potrzeby centralnego ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej.

więcej..

Pompa Mitsubishi Heavy Industry Hydrolution

Pompy ciepła Hydrolution to kompletny nowoczesny system do ogrzewania i chłodzenia powietrza w pomieszczeniach oraz wytwarzania ciepłej wody użytkowej. Urządzenia te odzyskują „darmową” energię z powietrza zewnętrznego i wykorzystują ją, aby szybko i efektywnie uzyskać idealną temperaturę oraz ciepłą wodę użytkową.

więcej..