Pompy ciepła – Ostrołęka – serwis i montaż

zachęcamy do przeglądu szerokiej gamy produktów dostępnej w naszej ofercie urządzeń

Pompy ciepła – Ostrołęka – ciepło dla domu – Arktik

Powietrzne pompy ciepła – czy to się opłaca?

Powietrzne pompy ciepła to jedne z najczęściej wybieranych urządzeń cieplnych cechujących się wysoką efektywnością pracy i prostym montażem. System powietrzny, służący do podgrzewania wody użytkowej i ogrzewania obiektów budowlanych, pobiera energię cieplną z powietrza. Taki model grzewczy, oferowany m.in. przez Panasonic i Hyundai, odznacza się dużą oszczędnością, ponieważ ok. 75% energii pochodzi z powietrza (reszta ze źródeł nieodnawialnych).

Jak wygląda praca nowoczesnych pomp powietrznych i jakie są różnice między pompami typu split od monobloków?

Pompa ciepła to system złożony z kilku obiegów, które umożliwiają czerpanie powietrza z zewnątrz, odbieranie energii cieplnej oraz dystrybuowanie jej do obiegu grzewczego w gospodarstwie domowym. Jednym z chętniej wybieranych urządzeń typu split jest powietrzna pompa ciepła Hyundai z modułem hydraulicznym, która jest przystosowana do wykonywania dwóch czynności – pochłaniania ciepła z powietrza na potrzeby centralnego ogrzewania oraz klimatyzowania pomieszczenia poprzez odwrócenie procesu.  Moduł hydrauliczny tworzy układ z agregatem pompy ciepła typu split. Co ciekawe, użytkownik może podłączyć moduł pompy ciepła do instalacji ciepłej wody użytkowej, ogrzewania podłogowego oraz zastosować klimakonwektory. Dzięki możliwości zmiany cyrkulacji cieczy można z łatwością wprowadzić zimną wodę do obiegu, uzyskując efekt chłodzenia pomieszczeń.

Pompy ciepła – Ostrołęka: oszczędności w praktyce

Innowacyjne pompy ciepła Ostrołęka wykorzystują w pełni odnawialne i – co najważniejsze – darmowe źródło energii, jakim jest powietrze. To kompleksowe rozwiązanie, dzięki którym użytkownik może nie tylko ogrzać pomieszczenia w budynku, ale też ochłodzić wnętrza, oraz wytworzyć ciepłą wodę użytkową. Dobierając urządzenia dostosowane do kubatury budynku, liczby mieszkańców oraz warunków terenowych można uzyskać w pełni integralny i samodzielny system grzewczy, który spełni wszystkie oczekiwania użytkowników.

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą pomp cieplnych:

Pompy ciepła Panasonic

Pompy ciepła Aquarea posiadają wysoką wydajności nawet w temperaturze -20°C, co pozwala na dużą oszczędność energii. Są one w całości projektowane i produkowane przez firmę Panasonic.

więcej..

Pompy ciepła Hyundai

Pompy ciepła HYUNDAI SPLIT typu powietrze-woda to efektywne i energooszczędne urządzenie, które pochłania ciepło z otaczającego powietrza zewnętrznego na potrzeby centralnego ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej.

więcej..

Pompy ciepła Mitsubishi Heavy Industry Hydrolution

Pompy ciepła Hydrolution to kompletny nowoczesny system do ogrzewania i chłodzenia powietrza w pomieszczeniach oraz wytwarzania ciepłej wody użytkowej. Urządzenia te odzyskują „darmową” energię z powietrza zewnętrznego i wykorzystują ją, aby szybko i efektywnie uzyskać idealną temperaturę oraz ciepłą wodę użytkową.

więcej..