Pompy ciepła Piaseczno – Arktik

zachęcamy do przeglądu szerokiej gamy produktów dostępnej w naszej ofercie urządzeń

Pompy ciepła – serwis i montaż – Piaseczno

Hydrolution – którą pompę ciepła od Mitsubishi wybrać?

Koncern Mitsubishi oferuje innowacyjne pompy ciepła dostoswane do potrzeb każdego użytkownika. Jeżeli szukasz rozwiązania grzewczego, które można z powodzeniem zastosować zarówno w istniejących budynkach, jak i nowo projektowanych instalacjach, warto abyś zapoznał się ze specyfikacją produktów japońskiego producenta.

Seria ALL-IN-ONE od Mitsubishi

Seria All-in-One, składająca się z jednostki zewnętrznej oraz systemu HMK to kompleksowe rozwiązanie dla inwestorów poszukujących multifunkcjonalnych urządzeń grzewczych. Nowoczesne urządzenia All-in-One zapewniają najwyższy komfort grzewczy (nawet przy skrajnych temperaturach), wydajne chłodzenie oraz efektywne wytwarzanie ciepłej wody użytkowej. Wewnętrzna jednostka integruje w jednym urządzeniu m.in. podgrzewacz ciepłej wody, grzałkę, system grzewczy oraz pompę cyrkulacyjną.

Pompy ciepła – instalacja pompy ciepła All-in-One

Instalacja pompy ciepła jest bardzo prosta, a obsługa – w pełni intuicyjna. Biorąc pod uwagę kompaktowe rozmiary, świetnie sprawdzi się do użytku w małych gospodarstwach domowych, mieszkaniach oraz apartamentach. Mitsubishi oferuje kilka wariantów pomp o różnych zakresach wydajności: w przypadku ogrzewania zakres wynosi od 2.28kW do 9.0kW, zaś dla chłodzenia – od 4.86kW do 8.0kW

Seria FLEXIBLE od Mitsubishi

Pompy ciepła w systemie HSB oferują efektywne ogrzewanie i klimatyzowanie pomieszczeń oraz wytwarzanie ciepłej wody użytkowej. Nazwa „FLEXIBLE” odnosi się do możliwości precyzyjnego dopasowania instalacji grzewczej do potrzeb użytkownika i obiektu budowlanego. Podstawowa kombinacja składa się ze specjalnie zaprojektowanej jednostki zewnętrznej oraz innowacyjnego systemu HSB.
Zasady działania urządzenia są bardzo proste. Pompa ciepła powietrze-woda wykorzystuje powietrze z zewnątrz do ogrzania lub klimatyzowania budynku, gwarantując najwyższy komfort cieplny w pomieszczeniach mieszkalnych przez cały rok. Łącząc system z pompą cyrkulacyjną, grzałką, zbiornikiem i zaworem użytkownik zyskuje możliwość wytwarzania ciepłej wody użytkowej.

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą pomp cieplnych:

Pompa cieplna Panasonic

Pompy ciepła Aquarea posiadają wysoką wydajności nawet w temperaturze -20°C, co pozwala na dużą oszczędność energii. Są one w całości projektowane i produkowane przez firmę Panasonic.

więcej..

Pompa cieplna Hyundai

Pompy ciepła HYUNDAI SPLIT typu powietrze-woda to efektywne i energooszczędne urządzenie, które pochłania ciepło z otaczającego powietrza zewnętrznego na potrzeby centralnego ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej.

więcej..

Pompa cieplna Mitsubishi Heavy Industry Hydrolution

Pompy ciepła Hydrolution to kompletny nowoczesny system do ogrzewania i chłodzenia powietrza w pomieszczeniach oraz wytwarzania ciepłej wody użytkowej. Urządzenia te odzyskują „darmową” energię z powietrza zewnętrznego i wykorzystują ją, aby szybko i efektywnie uzyskać idealną temperaturę oraz ciepłą wodę użytkową.

więcej..