Pompy ciepła Szczytno – sprzedaż, serwis i montaż – Arktik – ciepło dla domu

zachęcamy do przeglądu szerokiej gamy produktów dostępnej w naszej ofercie urządzeń

Pompy ciepła Szczytno – ciepło dla domu – Arktik

Pompy ciepła – Mitsubishi vs Panasonic

Pompy ciepła to coraz popularniejszy sposób ogrzewania domów na całym świecie. Ekologiczne, energooszczędne i kompaktowe, sprawdzą się w każdym gospodarstwie domowym. Sprawdźmy, czym wyróżniają się pompy ciepła od dwóch najpopularniejszych producentów urządzeń grzewczych – Panasonic i Mitsubishi.

Pompy ciepła Panasonic

Panasonic to jedna z czołowych marek oferująca szereg energooszczędnych i kompatybilnych z WiFi pomp ciepła – w tym systemy ścienne i kanałowe do budynków mieszkalnych i komercyjnych.
Jedną z cech pomp ciepła z gamy Panasonic są inteligentne czujniki ECONAVI, które wykrywają straty energii za pomocą detektora aktywności ruchu i czujnika światła słonecznego. Czujniki monitorują lokalizację domowników, ruchy, nieobecność i natężenie światła słonecznego. Następnie automatycznie dostosowują moc, aby oszczędzać energię.
Pompy ciepła Panasonic posiadają bardzo wysoką ocenę wydajności energetycznej i są klasyfikowane jako jedne z najbardziej efektywnych urządzeń grzewczych dostępnych aktualnie na rynku.

Pompy ciepła – Szczytno: Mitsubishi

Mitsubishi, podobnie jak Panasonic, oferuje szeroki asortyment pomp ciepła, w tym systemy do montażu na ścianie, sufity, podłogi i systemy kanałowe. W ofercie japońskiego producenta również znajdują się urządzenia sterowane przez WiFi, co oznacza, że domownicy ​​mogą sterować ogrzewaniem swojego domu z poziomu telefonu komórkowego lub komputera. To bardzo wygodne rozwiązanie w przypadku powrotu do domu po długiej podróży – wcześniejsze włączenie ogrzewania pozwoli rozgrzać pomieszczenie lub podnieść zbyt niską temperaturę, która zagraża żywotności sprzętu elektronicznego.
Unikatowe funkcje dostępne w nowoczesnych pompach ciepła ułatwiają dostosowanie minimalnego i maksymalnego zakresu temperatur, co zapobiega dużym wahaniom w ciągu nocy. Zdalny system pracy to duża wygoda dla użytkownika i gwarancja, że nawet przy długiej nieobecności w domu wszystkie urządzenia i sprzęty elektryczne są zabezpieczone przed przemarznięciem.

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą pomp cieplnych:

Pompy ciepła Panasonic

Pompy ciepła Aquarea posiadają wysoką wydajności nawet w temperaturze -20°C, co pozwala na dużą oszczędność energii. Są one w całości projektowane i produkowane przez firmę Panasonic.

więcej..

Pompy ciepła Hyundai

Pompy ciepła HYUNDAI SPLIT typu powietrze-woda to efektywne i energooszczędne urządzenie, które pochłania ciepło z otaczającego powietrza zewnętrznego na potrzeby centralnego ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej.

więcej..

Pompa Mitsubishi Heavy Industry Hydrolution

Pompa Hydrolution to kompletny nowoczesny system do ogrzewania i chłodzenia powietrza w pomieszczeniach oraz wytwarzania ciepłej wody użytkowej. Urządzenia te odzyskują „darmową” energię z powietrza zewnętrznego i wykorzystują ją, aby szybko i efektywnie uzyskać idealną temperaturę oraz ciepłą wodę użytkową.

więcej..