Pompy ciepła Wołomin – Arktik

zachęcamy do przeglądu szerokiej gamy produktów dostępnej w naszej ofercie urządzeń

Pompy ciepła – serwis i montaż – Wołomin

Mitsubishi Heavy Industries – pompy ciepła Hydrolution

Mitsubishi Heavy Industries wprowadziło na rynek innowacyjną gamą produktów Hydrolution – pompy ciepła Wołomin powietrze-woda opartych na wysokowydajnej technologii inwerterowej prądu stałego używanej w ich klimatyzatorach. Pompa ciepła i system magazynowania ciepłej wody osiągają imponującą wartość CoP 4,08 w trybie ogrzewania i są specjalnie zaprojektowane z myślą o łatwej instalacji, ponieważ jednostki Hydrolution są wstępnie napełnione czynnikiem chłodniczym.

Hydrolution – co to jest?

MHI Hydrolution to kompletny system do ogrzewania pomieszczeń i produkcji ciepłej wody w budynkach mieszkalnych i mniejszych budynkach komercyjnych. Woda jest podgrzewana i magazynowana w temperaturze do 45 do 58 stopni Celsjusza, dzięki obsłudze zewnętrznej pompy ciepła, którą można wyposażyć w grzałkę, która zwiększy ciepłotę wody do 65 stopni Celsjusza. Oprócz grzałki zanurzeniowej 9 kW producent oferuje możliwość montażu dowolnego podłączonego źródła zewnętrznego, takiego jak konwencjonalny kocioł gazowy lub panele słoneczne. Alternatywnie, w czasie upałów pompa ciepła może zostać „odwrócona”, aby schłodzić wodę i działać niczym klimatyzator.

Pompy ciepła Wołomin: dlaczego warto?

Pompa ciepła Hydrolution wykorzystuje darmową energię powietrza zewnętrznego do podgrzewania wody.  Co ciekawe, pompy działają w niższej temperaturze niż standardowy system kotłowy, co sprawia, że ​​Hydrolution szczególnie nadają się do systemów ogrzewania podłogowego. Pompy mogą zostać podłączone do budynku bez kosztów i zakłóceń związanych z instalacją gruntowych pomp ciepła – to duża wygoda dla osób, które chcą wykonać instalację w już istniejących budynkach.
Dużą zaletą pomp Hydrolution są kompaktowe rozmiary – jednostka zewnętrzna ma wielkość średniej walizki i może być zamontowana na ścianie lub podłodze w dowolnej pozycji w odległości do 12 m od wewnętrznej jednostki magazynującej ciepłą wodę. Jednostka wewnętrzna o wymiarach 600 mm x 650 mm jest łatwa do zainstalowania nawet w ograniczonej przestrzeni i zawiera 270-litrowy cylinder, pompę cyrkulacyjną i grzałkę zanurzeniową.

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą pomp cieplnych:

Pompy ciepła Panasonic

Pompy ciepła Aquarea posiadają wysoką wydajności nawet w temperaturze -20°C, co pozwala na dużą oszczędność energii. Są one w całości projektowane i produkowane przez firmę Panasonic.

więcej..

Pompy ciepła Hyundai

Pompy ciepła HYUNDAI SPLIT typu powietrze-woda to efektywne i energooszczędne urządzenie, które pochłania ciepło z otaczającego powietrza zewnętrznego na potrzeby centralnego ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej.

więcej..

Pompy ciepła Mitsubishi Heavy Industry Hydrolution

Pompy ciepła Hydrolution to kompletny nowoczesny system do ogrzewania i chłodzenia powietrza w pomieszczeniach oraz wytwarzania ciepłej wody użytkowej. Urządzenia te odzyskują „darmową” energię z powietrza zewnętrznego i wykorzystują ją, aby szybko i efektywnie uzyskać idealną temperaturę oraz ciepłą wodę użytkową.

więcej..