Pompy ciepła – serwis i montaż

zachęcamy do przeglądu szerokiej gamy produktów dostępnej w naszej ofercie urządzeń

Pompy ciepła

Poszukując komfortowego i ekonomicznego w eksploatacji ogrzewania często rozpatrujemy instalację pompy ciepła . Oczekujemy gwarancji niskich kosztów ogrzewania oraz niezawodności przez kolejne lata . Jest to uzasadnione ponieważ ceny tradycyjnych paliw szybko sie zmieniają  . Z każdym kolejnym rokiem są coraz wyższe i trudno przewidzieć jaka będzie sytuacja w perspektywie najbliższych lat.

Pompy ciepła Panasonic

Pompy ciepła Aquarea posiadają wysoką wydajności nawet w temperaturze -20°C, co pozwala na dużą oszczędność energii. Są one w całości projektowane i produkowane przez firmę Panasonic.

Pompy ciepła Aquarea wchodzą w skład systemów ogrzewania nowej generacji, wykorzystujących darmowe i odnawialne źródło energii, jakim jest powietrze, do ogrzewania lub chłodzenia pomieszczeń w budynku oraz wytwarzania ciepłej wody użytkowej. Stanowią one kompleksowe rozwiązanie umożliwiające podgrzanie ciepłej wody użytkowej, ogrzewanie i chłodzenie budynku, przy zastosowaniu instalacji podłogowej, grzejników lub klimakonwektorów.

Dzięki dużej długości orurowania sięgającej 50 m między jednostką wewnętrzną a zewnętrzną, pompy ciepła Aguarea są w stanie wyprodukować wodę o temperaturze nawet 60°C oraz zapewnić dużą elastyczność instalacji.

Pompy ciepła Panasonic Aquarea mogą również chłodzić pomieszczenia latem i dostarczać ciepłą wodę użytkową przez cały rok. Firma Panasonic opracowała tryb nocny, ograniczający w razie potrzeby poziom hałasu generowany przez urządzenie.

Wszystkie pompy Aquarea mogą współpracować z instalacjami solarnymi lub fotowoltaiką, co podnosi sprawność układu i redukuje wpływ na środowisko.

Do góry

Pompy ciepła Hyundai

Pompy ciepła HYUNDAI SPLIT typu powietrze-woda to efektywne i energooszczędne urządzenie, które pochłania ciepło z otaczającego powietrza zewnętrznego na potrzeby centralnego ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej. W przypadku chęci chłodzenia pomieszczeń pompy ciepła HYUNDAI SPLIT umożliwiają odwrócenie całego procesu, klimatyzując nasze pomieszczenia.

Do góry

Pompy ciepła Mitsubishi Heavy Industry Hydrolution

Pompy ciepła Hydrolution to kompletny nowoczesny system do ogrzewania i chłodzenia powietrza w pomieszczeniach oraz wytwarzania ciepłej wody użytkowej. Urządzenia te odzyskują „darmową” energię z powietrza zewnętrznego i wykorzystują ją, aby szybko i efektywnie uzyskać idealną temperaturę oraz ciepłą wodę użytkową.

Zaletą pomp ciepła Hydrolution jest oszczędność energii; kompaktowa obudowa, która zajmuje niewiele miejsca; tryb cichy, który redukcje prędkość pracy wentylatora i sprężarki; grzałka tacy ociekowej, która zapobiega zamarzaniu skroplin i chroni wymiennik ciepła w niskich temperaturach; ciepła woda o temperaturze 65˚C; dostęp przez internet, dzięki któremu użytkownik może zdalnie podłączyć się do urządzenia w celu sprawdzenia statusu pracy pompy ciepła MHI i systemu grzewczego.

Do góry