Pompy ciepła – serwis i montaż

zachęcamy do przeglądu szerokiej gamy produktów dostępnej w naszej ofercie urządzeń

Pompy ciepła

Poszukując komfortowego i ekonomicznego w eksploatacji ogrzewania często rozpatrujemy instalację pompy ciepła . Oczekujemy gwarancji niskich kosztów ogrzewania oraz niezawodności przez kolejne lata . Jest to uzasadnione ponieważ ceny tradycyjnych paliw szybko sie zmieniają  . Z każdym kolejnym rokiem są coraz wyższe i trudno przewidzieć jaka będzie sytuacja w perspektywie najbliższych lat.

Pompy ciepła Panasonic
Pompy ciepła Mitsubishi Heavy Industry Hydrolution
Pompy ciepła Hyundai

Pompy ciepła Panasonic

Pompy ciepła Aquarea posiadają wysoką wydajności nawet w temperaturze -20°C, co pozwala na dużą oszczędność energii. Są one w całości projektowane i produkowane przez firmę Panasonic.

Pompy ciepła Aquarea wchodzą w skład systemów ogrzewania nowej generacji, wykorzystujących darmowe i odnawialne źródło energii, jakim jest powietrze, do ogrzewania lub chłodzenia pomieszczeń w budynku oraz wytwarzania ciepłej wody użytkowej. Stanowią one kompleksowe rozwiązanie umożliwiające podgrzanie ciepłej wody użytkowej, ogrzewanie i chłodzenie budynku, przy zastosowaniu instalacji podłogowej, grzejników lub klimakonwektorów.

Dzięki dużej długości orurowania sięgającej 50 m między jednostką wewnętrzną a zewnętrzną, pompy ciepła Aguarea są w stanie wyprodukować wodę o temperaturze nawet 60°C oraz zapewnić dużą elastyczność instalacji.

Pompy ciepła Panasonic Aquarea mogą również chłodzić pomieszczenia latem i dostarczać ciepłą wodę użytkową przez cały rok. Firma Panasonic opracowała tryb nocny, ograniczający w razie potrzeby poziom hałasu generowany przez urządzenie.

Wszystkie pompy Aquarea mogą współpracować z instalacjami solarnymi lub fotowoltaiką, co podnosi sprawność układu i redukuje wpływ na środowisko.

Pompy ciepła Hyundai

Pompy ciepła HYUNDAI SPLIT typu powietrze-woda to efektywne i energooszczędne urządzenie, które pochłania ciepło z otaczającego powietrza zewnętrznego na potrzeby centralnego ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej. W przypadku chęci chłodzenia pomieszczeń pompy ciepła HYUNDAI SPLIT umożliwiają odwrócenie całego procesu, klimatyzując nasze pomieszczenia.

Pompy ciepła Mitsubishi Heavy Industry Hydrolution

Pompy ciepła Hydrolution to kompletny nowoczesny system do ogrzewania i chłodzenia powietrza w pomieszczeniach oraz wytwarzania ciepłej wody użytkowej. Urządzenia te odzyskują „darmową” energię z powietrza zewnętrznego i wykorzystują ją, aby szybko i efektywnie uzyskać idealną temperaturę oraz ciepłą wodę użytkową.

Zaletą pomp ciepła Hydrolution jest oszczędność energii; kompaktowa obudowa, która zajmuje niewiele miejsca; tryb cichy, który redukcje prędkość pracy wentylatora i sprężarki; grzałka tacy ociekowej, która zapobiega zamarzaniu skroplin i chroni wymiennik ciepła w niskich temperaturach; ciepła woda o temperaturze 65˚C; dostęp przez internet, dzięki któremu użytkownik może zdalnie podłączyć się do urządzenia w celu sprawdzenia statusu pracy pompy ciepła MHI i systemu grzewczego.