Pompy ciepła Otwock – Arktik

zachęcamy do przeglądu szerokiej gamy produktów dostępnej w naszej ofercie urządzeń

Pompa ciepła – serwis i montaż – Otwock

Dlaczego warto zainwestować w pompę ciepła Hydrolution?

Energia cieplna pochodząca ze Słońca jest w naturalny sposób gromadzona w gruncie, wodzie oraz powietrzu. Stosując nowoczesne pompy ciepła, można ją wydobyć i wykorzystać do ogrzewania domu i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Sprawdźmy, jakie korzyści niesie za sobą ogrzewanie wnętrz mieszkalnych z wykorzystaniem pomp ciepła z serii Hydrolution.

Działanie pomp ciepła – na czym polega?

Zasada działania pomp ciepła jest bardzo prosta – rozproszona energia cieplna pobierana z powietrza zostaje zamieniana na energię użyteczną wykorzystywana do ogrzewania domu i wody użytkowej. Decydując się na zakup pompy ciepła, aż ¾ wykorzystywanej energii pochodzi ze środowiska (za darmo!), a realne opłaty dotyczą wyłącznie ¼ energii elektrycznej potrzebnej do prawidłowej pracy sprężarki.
Pompy ciepła Hydrolution od Mitsubishi to kompletne systemy ogrzewania, klimatyzowania i wytwarzania ciepłej wody użytkowej dla gospodarstw domowych, które nie tylko pozwalają ograniczyć wydatki na energię elektryczną, ale i zmniejszają emisję dwutlenku węgla do atmosfery.

Pompy ciepła Otwock: korzyści

  • Oszczędność energii elektrycznej

Jedynym realnym kosztem eksploatacji jest zasilanie sprężarki inwerterowej. W urządzeniach z serii Hydrolution sprężarki posiadają jeden z najwyższych współczynników COP dla trybu ogrzewania, dzięki czemu wydatki na prąd są jeszcze bardziej zredukowane.

  • Kompaktowa budowa

Wymiary jednostki zewnętrznej są na tyle małe, że pompa może być podłączona nawet w niewielkim pomieszczeniu – wszystko dzięki zintegrowanemu zbiornikowi i wodnemu wymiennikowi ciepła.

  • Wysoka temperatura ciepłej wody

Z użyciem grzałki temperatura wody użytkowej może dochodzić do 65 stopni Celsjusza, bez grzałki – do 58 stopni Celsjusza.

  • Zastosowanie trybu cichego

Pompy ciepła Otwock – Hydrolution posiadają tryb cichy, dzięki czemu poziom wytwarzanego przez jednostkę zewnętrzną hałasu jest bardzo niski i w żaden sposób nie wpływa na komfort życia domowników.

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą pomp cieplnych:

Pompy ciepła Panasonic

Pompy ciepła Aquarea posiadają wysoką wydajności nawet w temperaturze -20°C, co pozwala na dużą oszczędność energii. Są one w całości projektowane i produkowane przez firmę Panasonic.

więcej..

Pompy ciepła Hyundai

Pompy ciepła HYUNDAI SPLIT typu powietrze-woda to efektywne i energooszczędne urządzenie, które pochłania ciepło z otaczającego powietrza zewnętrznego na potrzeby centralnego ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej.

więcej..

Pompy ciepła Mitsubishi Heavy Industry Hydrolution

Pompy ciepła Hydrolution to kompletny nowoczesny system do ogrzewania i chłodzenia powietrza w pomieszczeniach oraz wytwarzania ciepłej wody użytkowej. Urządzenia te odzyskują „darmową” energię z powietrza zewnętrznego i wykorzystują ją, aby szybko i efektywnie uzyskać idealną temperaturę oraz ciepłą wodę użytkową.

więcej..