Pompy ciepła Płońsk – Arktik

zachęcamy do przeglądu szerokiej gamy produktów dostępnej w naszej ofercie urządzeń

Pompy ciepła Płońsk – serwis i montaż

Pompy ciepła Hydrolution – wysoka jakość za rozsądną cenę

Klienci, poszukujący niezawodnych rozwiązań grzewczych w rozsądnej cenie, chętnie sięgają po systemy pomp ciepła od Mitsubishi. Innowacyjne pompy z serii Hydrolution nie tylko zapewniają efektywne ogrzewanie i klimatyzację domu, ale też gwarantują niezakłócony dostęp do ciepłej wody użytkowej. Dzięki wykorzystaniu ciepła z otoczenia (energia odnawialna) urządzenia są nie tylko energooszczędne, ale też bezpieczne dla środowiska naturalnego.

Dlaczego warto inwestować w pompę ciepła?

Pompy ciepła  Hydrolution zapewniają to gwarancja znacznej redukcji emisji dwutlenku węgla do atmosfery oraz znaczne oszczędności energii elektrycznej. W odróżnieniu od tradycyjnych kotłów olejowych lub gazowych wydajność energetyczna jest niemal pięciokrotnie wyższa, przy czym wydatki na energię są radykalnie zmniejszone. Nowoczesne pompy ciepłe pozwalają wytwarzać ciepłą wodę użytkową o temperaturze do 58 stopni Celsjusza, a przy montażu grzałki – nawet do 65 stopni.

Pompy ciepła – Płońsk: zaawansowane funkcje urządzeń

Pompy ciepła od Mitsubishi są urządzeniami opracowanymi zgodnie z najnowszymi technologiami, dlatego zapewniają zarówno wysoką efektywność, jak i wysoki komfort użytkowania. Agregat jest na tyle cichy, że w żaden sposób nie zakłóca spokoju domowników. Co więcej, pompy mogą być sterowane zdalnie, dzięki czemu właściciel może dostosować temperaturę w domu, nawet przebywając poza budynkiem.

W zależności od preferencji pompy ciepła występują w dwóch wariantach – Split oraz All-in-home. W pierwszym przypadku zbiornik na ciepłą wodę może mieć pojemność nawet 500 litrów. W mniejszych urządzeniach typu All-in-home pojemność wynosi ok. 180 litrów, co w zupełności zaspokaja potrzeby bytowe średniej rodziny.

Sterownik pompy ciepła występuje w wersjach podstawowej i zaawansowanej, z czego ten drugi może być wykorzystany w układach składających się nawet z ośmiu pomp ciepła i umożliwiających obsługę dużo większych obiektów niż standardowe domy jednorodzinne.

Zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą pomp cieplnych:

Pompy ciepła Panasonic

Pompy ciepła Aquarea posiadają wysoką wydajności nawet w temperaturze -20°C, co pozwala na dużą oszczędność energii. Są one w całości projektowane i produkowane przez firmę Panasonic.

więcej..

Pompy ciepła Hyundai

Pompy ciepła HYUNDAI SPLIT typu powietrze-woda to efektywne i energooszczędne urządzenie, które pochłania ciepło z otaczającego powietrza zewnętrznego na potrzeby centralnego ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej.

więcej..

Pompy ciepła Mitsubishi Heavy Industry Hydrolution

Pompy ciepła Hydrolution to kompletny nowoczesny system do ogrzewania i chłodzenia powietrza w pomieszczeniach oraz wytwarzania ciepłej wody użytkowej. Urządzenia te odzyskują „darmową” energię z powietrza zewnętrznego i wykorzystują ją, aby szybko i efektywnie uzyskać idealną temperaturę oraz ciepłą wodę użytkową.

więcej..